Impozantne uložené logo MAHINDRY na čelnej maske podčiarkuje rodokmeň MAHINDRY a dodáva automobilu robustný výzor.

 

 

Predný nárazník MAHINDRY GOA pripomína brnenie gladiátora. Je silný, aby chránil telo. A prispôsobený, aby bol nekompromisný voči iným.

 

Moderné predné reflektory navrhnuté tak, aby minimalizovali unavu z nočnej jazdy, a aby ste videli čo najlepšie.

 

MAHINDRA GOA so športovými diskami z ľahkých zliatin, ktoré dodávajú automobilu silu a vytrvalosť.

 

Aerodynamicky tvarovaná kapota motora provokuje svojim výzorom a zaisťuje aktívny prístup vzduchu do intercoolera, ktorý chladí efektívne motor.

 

Na dotyk príjemné poťahy dvoch farebných vyhotoveniach prekvapia pohodlnosťou. Okrem čiernej aj v hnedo-béžovom odtieni.

 

Účinné svetlá do hmly osvetlia každú cestu a dajú elegantne najavo, že prichádza MAHINDRA GOA.

 

 

 

 

 

2,2 litrový, 4 válcový dieslový motor od rakúskej spoločnosti AVL. K dispozícii 120 bhp/90 kW.

 

 

Dizajnérsky prepracovaný AUDIO SET s veľkým displayom podporuje MP3, CD, SD karty, USB.

 

MAHINDRA GOA je vybavená po oboch stranách elektricky ovládanými spätnými zrkadlami.

 

Senzory na zadnom nárazníku upozorňujú pred prekážkou a robia parkovanie a cúvanie ľahké a pohodlné.

 

Jediným zatlačením tlačidla budete udržiavať alebo meniť rýchlosť vozidla MAHINDRA GOA, bez toho, aby ste zatlačili na brzdový pedál. Teraz môžete nechať odpočívať svoje nohy a mať pohodlie.

 

Hlasitosť autorádia, naladenie inej stanice, alebo nastavenie iných funkcií, to všetko nájdete na volante. Takže oči budú sústredené iba na jazdu.

 

Bezpečnosť ide ruka v ruke s hi-tech vybavením MAHINDRY. ECU systém rozpoznáva kódovanýkľúč. Ak sa použije duplikát kľúča na naštartovanie vozidla, ECU ho okamžite odmietne.

 

 

Päť zónové nezávislé uchytenie nápravy a pružiny s nulovým trením to všetko tvrdo pracuje na tom, aby ste necítili žiaden výmoľ alebo nerovnosť naceste. Len usadiť sa a vychutnávať si hladkú jazdu.

 

Predné reproduktory so zabudovanými výškovými stupňami. Výrazne zlepšujú kvalitu hudby. A samozrejme aj cesty.

 

Bezpečnosť je VŽDY u MAHINDRY na prvom mieste. V prípade kolízie sa dvojica airbagov aktivuje okamžite a chráni pred vážnym zranením.

 

 

Keď situácie vyžadujú rázne brzdenie na hociakom na šmyk náchylnom povrchu, tak kolesá sú ovládane automaticky systémom ABS. Kontrola nie je vecou kompromisu.

 

Detská poistka zabraňuje náhodnému otvoreniu dverí vozidla počas jazdy a tým nechceným a nežiadúcim udalostiam.

 

V prípade čelnej kolízie sa stĺpik riadenia volantu rozlomí, čím zabráni zraneniu alebo ďalším škodám.

 

V prípade požiaru, ťa dokonca čalúnenie dokáže chrániť. Je vyrobené z vlákna, ktoré utmuje a bráni, aby sa oheň rozšíril.

 

Bezpečnostné okná sú tak chytré, že detekujú aj najmenšiu prekážku pri posuve smerom nahor a vrátia okno späť do východzej polohy. Jednoduché zariadenie, ktoré bráni zraneniu.  

 

V prípade porušenia pneumatiky je spustenie kolesa postupné, čím zabraňujú nehodám, ktoré vznikali pri roztrhnutí pneumatík a dušía umožnia bezpečne dôjsť po pomoc.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sedadlá su navrhnuté po starostlivom skúmaní záťaže na naše telo a tak sú ergonomicky adaptabilné k Vašej postave a vyplnené tak, aby ste sa v nich cítili príjemne.

 

 

Predné sedadlá MAHINDRY GOA majú samostatné opierky lakťa pre vodiča i spolujazdca. Jednoducho komfort.

 

Výškovo nastaviteľný volant zvyšuje pohodu počas jazdy na vysokú úroveň pre svoje maximálne pohodlie podľa svojej výšky alebo spôsobu jazdy.

 

MAHINDRA GOA využíva na ohrev, chladenie a ventiláciu priestoru vozidla výkonný HVAC systém. Komfort počas jazdy majú aj tí, ktorí sedia na zadných sedadlách, bezohľadu na vonkajšie podmienky. Stačí len nastaviť teplotu.

 

Pohodlne sa usaďte, nastavte si opierku a odhaľte novú dimenziu komfortu. Extra priestor pre Vašu ruku aj na zadnom sedadle – kedykoľvek ho potrebujete. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teraz máte možnosť kontrolovať a  ovládať všetky okná z centrálnej konzoly po vašej pravej strane. Teraz je to bezpečné a chytré.

 

 

Svetlá v interiéri plynule zoslabnú alebo zasvietia, aby tvoje oči mali dostatok času prispôsobiť sa zmene. Osvetlený priestor pre štartovací kľúč svieti nepretržite.

 

Kým iní sa podkýňajú v tme, tak predné reflektory MAHINDRY GOA svietia tlmene niekoľko minút kým zamkneš auto a prídeš k dverám svojho domu.

 

Futuristické centrum interiéru je kombináciou elegancie a techniky. Tlačidlá a ovládače sú detailne prepracované a testované na výdrž. Úložné priestory prekročia Vaše očakávania.

 

Okrem elektrického ovládania okien je v ponuke štandardne aj centrálne zamykanie. Pohodlné, bezpečné a chytré.

 

Áno, v skutočnosti sú tam dva – jeden vpredu a druhý vzadu. To je dvojnásobné pohodlie. Ulož si mobilný telefón do priehradky a nechaj ho v pohodli nabíjať.

Bočné stúpačky sú v skutočnosti integrované do karosérie preto, aby pridali vozidlu silu a extra stabilitu. Toto je doslovný krok vpred oproti iným automobilom.

 

 

 

 

 

 

KONTAKT:

telefón:

02 / 60 10 17 11, 15

e-mail:

info@slovlada.sk

Adresa:

Autosalón Bratislava

Polianky 11
841 01 Bratislava