EXTERIÉR
 
 

INTERIÉR
 
 

CENNÍK
 

 

 

MAHINDRA QUANTO

 

 

RODINNÉ SUV

DO MESTA AJ DO TERÉNU.

 

Zvládne všetko, čo od automobilu môže očakávať. A dokonca viac. Mahindra Quanto je elegantné v meste a zvláda terén s pohonom 4x4 ako skutočný off road. 

 

Tak šťastnú cestu – kdekoľvek máte namierené – do mesta alebo do terénu na chatu!

 

 

 

QUANTO JE JEDINEČNÉ SUV

 

 

PLNOKRVNÉ SUV s pohonom 4x4 a redukciou.

 

Robustná predná maska a masívne bočné stúpačky hovoria o plnokrvnom SUV. Športové strešné nosiče budú nápomocné pri ľubovoľných plánoch, ktoré máte na víkend. A štýlovo uchytené zadné koleso zaisťuje, že štýl je prepracovaný do každého detailu.

 

Neočakávaná priestrannosť a pohodlie

 

Quanto poskytuje množstvo priestoru a pohodlia. Quanto je  automobil, ktorý sa v Indii predáva  s miestami na sedenie 5 + 2  a práve toto riešenie  zaradzuje automobil do úplne inej ligy.

 

Užite si silu a efektívnosť


M Hawk 2.2l DIESEL, 5th Generation Variable Geometry Turbocharger (VGT) / Euro 5B, ktorý robí motor dravým a výkonným. Micro Hybrid technológia ponúka vynikajúcu Arai certifikovanú spotrebu paliva - 17.2 km prejdete s 1 litrom paliva.

 

Bezpečnosť na prvom mieste.


Quanto je vybavené špičkovými bezpečnostnými funkciami, ktoré z neho robia pevnosť.  Duálne airbagy chránia pred vážnym zranením. ABS dáva väčšiu kontrolu na klzkom povrchu. Intelli Park Reverse Assist System neguje nepríjemné prekvapenia pri cúvaní.

 

 

 

 

KONTAKT:

telefón:

02 / 60 10 17 11, 15

e-mail:

info@slovlada.sk

Adresa:

Autosalón Bratislava

Polianky 11
841 01 Bratislava